Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 11:40pm (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyPrečo si nemôžem nechať zaslať zásielku na iné meno ako moje a do inej krajiny?

Z bezpečnostných dôvodov. Je to jeden zo spôsobov nášho boja proti podvodom na internete. Zaviazali sme sa, že budeme bojovať proti podvodom s ukradnutými dátami kreditných kariet, tzv. Credit cards fraud, a proti krádežiam identity, tzv. Identity theft. Toto opatrenie sa nedotkne absolútnej väčšiny zákazníkov a chráni i vás samotných.

..........

Píšete, že platba bankovým prevodom je zdarma, ale napriek tomu si účtujete 6.5%. Ako to teda je?

Za platbu bankovým prevodom si skutočne nič neúčtujeme, napriek tomu, že banky si účtujú poplatok za každú jednu platbu prijatú na našom účte. Poplatok 6.5% sa týka tých platieb, ktoré sú realizované bankovým prevodom na EUR alebo CZK účet. Nejde o poplatok za prevod samotný, je to v skutočnosti navýšenie kurzu Európskej centrálnej banky o 6.5% podľa ktorého prepočítavame sumu na úhradu. Detailnejšie vysvetlenie je v odpovedi na otázku Prečo je platba na EUR a CZK účet navýšená o 6.5%?

..........

Môžem začať používať moju virtuálnu UK adresu hneď po registrácii?

Áno. Okamžite po úspešnej registrácii a overení vašej emailovej adresy sme pripravení začať prijímať vaše nákupy.

..........

Je pravda, že skonsolidovaním zásielok sa zníži výška poštovného?

Je veľmi pravdepodobné, že áno. Väčšina kuriérov si účtuje poplatky za dopravu podľa počtu balíkov, takže z čím menej balíkov sa zásielka skladá, tým budete platiť menej za poštovné. Z kuriérov, s ktorými spolupracujeme, jedine spoločnosť Dolphi Transport si účtuje podľa celkovej hmotnosti a počet balíkov v zásielke na poštovné nemá vplyv.

..........

Čo je to konsolidácia zásielok?

Konsolidácia zásielok je spojenie dvoch a viacerých balíkov do menšieho počtu balíkov. Ak máte napríklad päť balíkov, ktoré si chcete nechať preposlať, konsolidovaním je možné tento počet znížiť napríklad i na jeden, ak to rozmery dovolia, a u väčšiny kuriérov budete za jeden balík platiť nižšie poštovné ako za päť balíkov.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.