Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 10:36am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt




Náhodne vybrané otázky



Ako dlho trvá kontrola nákupov?

Kontrola zvyčajne netrvá dlhšie ako 24 hodín, tzn. jeden pracovný deň. Pokiaľ požiadate o kontrolu napríklad v piatok poobede, je pravdepodobné, že kontrola bude vykonaná až v pondelok v priebehu dňa. V sobotu a v nedeľu sme zatvorení a s balíkmi sa nijakým spôsobom nemanipuluje.

..........

Aké sú maximálne rozmery zásielok, ktoré si môžem nechať poslať na svoju virtuálnu adresu?

Maximálne rozmery zásielky, ktorú sme schopní prijať na vašej virtuálnej adrese, zodpovedajú rozmerom paliet používaných v Anglicku – 120 cm x 100 cm. Výška je limitovaná na 180 cm.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto požiadavku zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - "čaká na vyfotografovanie". Ako náhle balík začneme fotografovať, stav balíka sa zmení na "fotografuje sa" a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........

Cez akých kuriérov mi doručíte moju zásielku?

Spolupracujeme s niekoľkými dopravcami. To, cez ktorého dopravcu si necháte zásielku doručiť, je len na vás.
• Na ľahké zásielky do 2 kg a do súčtu všetkých troch strán zásielky do 90 cm je možné použiť Royal Mail - anglickú poštu. Výhodou je odosielanie zásielok každý deň a veľmi nízke ceny v porovnaní s kuriérmi. Nevýhodou je poistenie len do 20 GBP, nemožnosť si zásielku pripoistiť a nemožnosť sledovať cestu zásielky.
• Pokiaľ je vaša zásielka ťažšia ako 2 kg a cena dopravy je pre vás veľmi dôležitá, Dolphi Transport je tá správna voľba. Ide o nízkonákladového dopravcu medzi Anglickom a Českou republikou a Slovenskom. Zásielku vám domov doručí spoločnosť Toptrans. Dolphi Transport nemá žiadne váhové ani rozmerové limity a zásielky je možné sledovať na celej trase dopravy. Nevýhodou je odosielanie zásielok z Anglicka jeden krát týždenne. Poistenie zásielok je do 500 GBP bez možnosti pripoistenia na vyššiu sumu.
• Kuriérske firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patria medzi najznámejšie firmy v celosvetovou meradle. U všetkých je možnosť odoslať zásielky každý deň a možnosť sledovania na celej trase je samozrejmosťou. Nevýhodou je poistenie od 50 do 100 GBP a vyššie ceny.
• Na paletové zásielky používame spoločnosť Redhead International. Výhodou je zasielanie každý deň a možnosť sledovania zásielky, nevýhodou je poistenie do 50 GBP. Pripoistenie je možné do 1000 GBP.

..........

Je konsolidácia zásielok spoplatnená služba?

Nie, za konsolidáciu sa neplatí žiadny poplatok. Spoplatnený je len obalový materiál, do ktorého vaše balíky zabalíme. Nie vždy však musíme použiť naše krabice na zabalenie vašich zásielok. Pokiaľ to veľkosť krabice niektorej zásielky umožní, ostatné balíky, ktoré chcete spojiť, budú vložené do tejto krabice.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.