Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 2:22am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyAko dlho trvá kontrola nákupov?

Kontrola zvyčajne netrvá dlhšie ako 24 hodín, tzn. jeden pracovný deň. Pokiaľ požiadate o kontrolu napríklad v piatok poobede, je pravdepodobné, že kontrola bude vykonaná až v pondelok v priebehu dňa. V sobotu a v nedeľu sme zatvorení a s balíkmi sa nijakým spôsobom nemanipuluje.

..........

V prípade, že som si nechal zásielku poistiť do výšky 500 GBP a prišlo by k jej strate na ceste medzi vašim skladom a mojou doručovacou adresou, dostanem od poisťovne 500 GBP?

To, koľko vám poisťovňa vyplatí ako náhradu za škodu, závisí od toho, aká je hodnota stratenej zásielky. Predpokladáme, že ak ste si ju nechal poistiť na 500 GBP, jej hodnota nie je vyššia. Ak je teda jej hodnota napríklad 400 GBP a vy to viete dokázať faktúrou alebo iným dokladom potvrdzujúcim jej hodnotu v čase nákupu, od poisťovne by ste mal dostať tých 400 GBP. Nikdy vám žiadna poisťovňa nevyplatí sumu vyššiu, ako je suma, za ktorú ste predmetnú vec zakúpil.

..........

Kontrolujete obsah zásielok, ktoré prídu na moju virtuálnu adresu?

Áno, zásielky sa otvárajú napríklad keď je na zásielke neúplná adresa a nevieme určiť vlastníka, alebo pri konsolidácii zásielky, pri službe Kontrola zásielok, pri službe Fotografovanie zásielok, alebo keď nadobudneme podozrenie, že zásielka by mohla obsahovať niečo zo zoznamu zakázaných položiek.

..........

Je možné si k vám nechať zaslať listové zásielky alebo časopisy?

Je nám ľúto, toto nie je možné. Akákoľvek listová zásielka alebo časopis, ktorý by na vašu virtuálnu adresu prišiel, bude scartovaný.

..........

Cez akých kuriérov mi doručíte moju zásielku?

Spolupracujeme s niekoľkými dopravcami. To, cez ktorého dopravcu si necháte zásielku doručiť, je len na vás.
• Na ľahké zásielky do 2 kg a do súčtu všetkých troch strán zásielky do 90 cm je možné použiť Royal Mail - anglickú poštu. Výhodou je odosielanie zásielok každý deň a veľmi nízke ceny v porovnaní s kuriérmi. Nevýhodou je poistenie len do 20 GBP, nemožnosť si zásielku pripoistiť a nemožnosť sledovať cestu zásielky.
• Pokiaľ je vaša zásielka ťažšia ako 2 kg a cena dopravy je pre vás veľmi dôležitá, Dolphi Transport je tá správna voľba. Ide o nízkonákladového dopravcu medzi Anglickom a Českou republikou a Slovenskom. Zásielku vám domov doručí spoločnosť Toptrans. Dolphi Transport nemá žiadne váhové ani rozmerové limity a zásielky je možné sledovať na celej trase dopravy. Nevýhodou je odosielanie zásielok z Anglicka jeden krát týždenne. Poistenie zásielok je do 500 GBP bez možnosti pripoistenia na vyššiu sumu.
• Kuriérske firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patria medzi najznámejšie firmy v celosvetovou meradle. U všetkých je možnosť odoslať zásielky každý deň a možnosť sledovania na celej trase je samozrejmosťou. Nevýhodou je poistenie od 50 do 100 GBP a vyššie ceny.
• Na paletové zásielky používame spoločnosť Redhead International. Výhodou je zasielanie každý deň a možnosť sledovania zásielky, nevýhodou je poistenie do 50 GBP. Pripoistenie je možné do 1000 GBP.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt