Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 9:28am (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Náhodne vybrané otázkyKontrolujete obsah zásielok, ktoré prídu na moju virtuálnu adresu?

Áno, zásielky sa otvárajú napríklad keď je na zásielke neúplná adresa a nevieme určiť vlastníka, alebo pri konsolidácii zásielky, pri službe Kontrola zásielok, pri službe Fotografovanie zásielok, alebo keď nadobudneme podozrenie, že zásielka by mohla obsahovať niečo zo zoznamu zakázaných položiek.

..........

Ako môžem zaplatiť za vaše služby?

Môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:
• PayPalom
• Platobnou kartou
• Prevodom na GBP účet
• Prevodom na EUR účet
• Prevodom na CZK účet

..........

Aký je celý proces preposlania mojej zásielky? Aké kroky okrem zadania požiadavky na preposlanie musím urobiť?

Po zadaní požiadavky na preposlanie zásielky začneme vašu požiadavku spracovávať. Pokiaľ je možná konsolidácia vašich zásielok, zásielky budú zabalené do čo najmenšieho počtu krabíc. Po spracovaní od nás obdržíte email s výzvou, aby ste si vybrali spôsob dopravy vašej zásielky a uhradili sumu podľa vybraného spôsobu dopravy. Akonáhle obdržíme platbu, zarezervujeme dopravcu podľa vami zvoleného spôsobu, ktorý vašu zásielku vyzdvihne a o niekoľko dní doručí k vám domov.

..........

Na akú hodnotu bude poistená zásielka, ktorej doprava má v cene základné poistenie do 50 GBP zdarma a ja si ju nechám pripoistiť na 100 GBP. Bude to 150 GBP alebo 100 GBP?

Kúpou pripoistenia sa automaticky ruší základné poistenie, to znamená vo vašom prípade bude zásielka poistená do výšky 100 GBP.

..........

Aké sú maximálne rozmery zásielok, ktoré si môžem nechať poslať na svoju virtuálnu adresu?

Maximálne rozmery zásielky, ktorú sme schopní prijať na vašej virtuálnej adrese, zodpovedajú rozmerom paliet používaných v Anglicku – 120 cm x 100 cm. Výška je limitovaná na 180 cm.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt