Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 3:19pm (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyPred dvoma týždňami som si nechal skonsolidovať moje zásielky, zabudol som však na to a teraz vidím vo svojom účte, že konsolidácia bola zrušená a naúčtovali ste mi nejaký poplatok. Prečo?

Každú skonsolidovanú zásielku si u nás môžete skladovať 10 dní. To je dosť dlhá doba na to, aby sa každý zákazník mohol rozhodnúť, aký spôsob dopravy si zvolí. Pokiaľ behom 10 dní nepríde k výberu dopravcu, máme za to, že si zásielku neželáte preposlať, konsolidácia teda bude zrušená a bude vám naúčtovaný poplatok 4.90 GBP.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto požiadavku zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - "čaká na vyfotografovanie". Ako náhle balík začneme fotografovať, stav balíka sa zmení na "fotografuje sa" a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........

V akom rozlíšení vyhotovujete fotografie?

Fotografie sú vyhotovované v rozlíšení 600x480 obrazových bodov.

..........

Ako môžem zaplatiť za vaše služby?

Môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:
• PayPalom
• Platobnou kartou
• Prevodom na GBP účet
• Prevodom na EUR účet
• Prevodom na CZK účet

..........

Je možné si k vám nechať zaslať listové zásielky alebo časopisy?

Je nám ľúto, toto nie je možné. Akákoľvek listová zásielka alebo časopis, ktorý by na vašu virtuálnu adresu prišiel, bude scartovaný.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt