Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb.

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 1:56pm (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyV aké dni a v akých časoch prijímate balíky?

Výlučne pondelok až piatok medzi 9 am a 5 pm. Ak sa kuriér pokúsi doručiť balík v iné dni alebo hodiny, balík nebude mať kto prevziať. V prípade, že kuriér doručí balík na inú adresu, alebo ho nechá u niekoho, kto nie je našim zamestanancom, za takýto balík nenesieme zodpovednosť.

..........

Sú skutočne ceny výrobkov v Anglicku o toľko nižšie, aby sa mi oplatilo tam nakupovať?

Negarantujeme vám, že čokoľvek, čo si budete chcieť v Anglicku kúpiť, bude výrazne lacnejšie. Garantujeme vám však, že sortiment výrobkov v Anglicku je natoľko široký, že porovnávať s ním sa môžu snáď len USA.
Ceny v Anglicku tlačí dole obrovská konkurencia v každom segmente, takže je veľký predpoklad, že výrobok, ktorý si chcete kúpiť, môže byť v Anglicku lacnejší.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie zásielky a túto zásielku si teraz nemôžem nechať preposlať. Prečo?

Každý balík je počas doby, keď prebieha fotografovanie blokovaný, to znamená nie je možné si ho nechať preposlať.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto požiadavku zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - "čaká na vyfotografovanie". Ako náhle balík začneme fotografovať, stav balíka sa zmení na "fotografuje sa" a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........

Obdržal som od vás zľavový kód na službu Fotografovanie nákupov. Ako ho mám uplatniť?

Uplatniť ho môžete pri zadávaní požiadavky na túto službu.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt