Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 2:06am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyAkceptujete požiadavku na vyfotografovanie nákupov i emailom alebo telefonicky?

Nie. Požiadať o túto službu je možné výlučne cez vás účet.

..........

Skonsolidovali ste mi zásielku a tá teraz čaká u vás, aby som si vybral spôsob doručenia. Práve mi však prišiel na moju virtuálnu adresu ďalší balík a chcel by som, aby ste mi ho pridali k už pripravenej zásielke. Je to možné?

Bohužiaľ toto nie je možné. Nový balík bude musieť byť súčasťou novej zásielky.

..........

Môžem si vybaviť vrátenie zásielky do e-shopu sám, aby som ušetril váš poplatok za vrátenie?

Áno môžete. Pokiaľ si všetko vybavíte sám a jediné, čo bude našou úlohou, je odovzdať zásielku kuriérovi, ktorý si pre ňu príde, nebudeme si účtovať žiadny poplatok. Je však potřebné, aby ste nám oznámili aspoň 24 hodín vopred, ktorý balík sa bude vracať a kedy si pre neho kuriér príde. Sme otvorení pondelok až piatok medzi 9 am až 5:30 pm.

..........

Cez akých kuriérov mi doručíte moju zásielku?

Spolupracujeme s niekoľkými dopravcami. To, cez ktorého dopravcu si necháte zásielku doručiť, je len na vás.
• Na ľahké zásielky do 2 kg a do súčtu všetkých troch strán zásielky do 90 cm je možné použiť Royal Mail - anglickú poštu. Výhodou je odosielanie zásielok každý deň a veľmi nízke ceny v porovnaní s kuriérmi. Nevýhodou je poistenie len do 20 GBP, nemožnosť si zásielku pripoistiť a nemožnosť sledovať cestu zásielky.
• Pokiaľ je vaša zásielka ťažšia ako 2 kg a cena dopravy je pre vás veľmi dôležitá, Dolphi Transport je tá správna voľba. Ide o nízkonákladového dopravcu medzi Anglickom a Českou republikou a Slovenskom. Zásielku vám domov doručí spoločnosť Toptrans. Dolphi Transport nemá žiadne váhové ani rozmerové limity a zásielky je možné sledovať na celej trase dopravy. Nevýhodou je odosielanie zásielok z Anglicka jeden krát týždenne. Poistenie zásielok je do 500 GBP bez možnosti pripoistenia na vyššiu sumu.
• Kuriérske firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patria medzi najznámejšie firmy v celosvetovou meradle. U všetkých je možnosť odoslať zásielky každý deň a možnosť sledovania na celej trase je samozrejmosťou. Nevýhodou je poistenie od 50 do 100 GBP a vyššie ceny.
• Na paletové zásielky používame spoločnosť Redhead International. Výhodou je zasielanie každý deň a možnosť sledovania zásielky, nevýhodou je poistenie do 50 GBP. Pripoistenie je možné do 1000 GBP.

..........

Požiadal som o vyfotografovanie nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto požiadavku zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - "čaká na vyfotografovanie". Ako náhle balík začneme fotografovať, stav balíka sa zmení na "fotografuje sa" a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.