Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
Prihlásenie | Registrácia
V Anglicku je 1:04am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyPožiadal som o kontrolu nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto kontrolu zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - 'čaká na kontrolu'. Ako náhle balík začneme kontrolovať, stav balíka sa zmení na 'kontroluje sa' a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........

Predajca na eBay.co.uk neponúka zaslanie na moju virtuálnu adresu, ale požaduje osobné vyzdvihnutie, tzv. Collection only. Ako mám postupovať?

Takéto prípady riešime v spolupráci so spoločnosťou Dolphi Transport. Je to firma, ktorá sa špecializuje na prepravu zásielok medzi UK a Českou republikou a Slovenskom. Nepokrývajú síce celé územie UK, ale jeho väčšiu časť. Sú schopní zásielky vyzdvihnúť priamo od predajcu a doručiť priamo až k vám domov.

Upozorňujeme, že takto vyzdvihnuté zásielky nebudú vložené na vašu virtuálnu adresu, ale budú prepravené cez ich systém.

Viac informácií získate na ich stránke www.dolphi-transport.com.

..........

Kde si môžem overiť cenu dopravy ešte předtím, ako si niečo objednám?

Na našej kalkulačke poštovného.

..........

Akým spôsobom vykonávate konsolidáciu zásielok?

Zmyslom konsolidácie je mať výslednú zásielku čo najmenších rozmerov a v čo najnižšom počte kusov. Preto bude konsolidácia vykonaná tak, že bude odstránený ZBYTOČNÝ VONKAJŠÍ obalový materiál za predpokladu, že to neovplyvni bezpečnosť položiek v zásielke, a položky budú vložené do niektorej z typizovaných krabíc. Ako ochranné prvky, ktorými vyplňujeme krabice, používame tzv Air pillow cushions – vzduchom plnené igelitové vankúšiky rozmerov 10x20 cm. Ich hmotnosť je prakticky nulová a vynikajúco chránia obsah krabice.

..........

Píšete, že platba bankovým prevodom je zdarma, ale napriek tomu si účtujete 6.5%. Ako to teda je?

Za platbu bankovým prevodom si skutočne nič neúčtujeme, napriek tomu, že banky si účtujú poplatok za každú jednu platbu prijatú na našom účte. Poplatok 6.5% sa týka tých platieb, ktoré sú realizované bankovým prevodom na EUR alebo CZK účet. Nejde o poplatok za prevod samotný, je to v skutočnosti navýšenie kurzu Európskej centrálnej banky o 6.5% podľa ktorého prepočítavame sumu na úhradu. Detailnejšie vysvetlenie je v odpovedi na otázku Prečo je platba na EUR a CZK účet navýšená o 6.5%?

..........


Copyright 2007 - 2016 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.