Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
Prihlásenie | Registrácia
V Anglicku je 12:04pm (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyMôžem zásielku sledovať na jej ceste ku mne domov?

S výnimkou spoločnosti Royal Mail, všetci ostatní dopravcovia umožňujú sledovanie zásielky online.

..........

Akceptujete požiadavku na kontrolu nákupov i emailom alebo telefonicky?

Nie. O túto službu je možné požiadať výlučne cez váš účet. Všetky požiadavky, ktoré prídu emailom alebo telefonicky, budú odmietnuté a budete odkázaní na vytvorenie požiadavky cez váš účet.

..........

Bude mi elektronika zakúpená v UK fungovať?

Elektrické napätie v anglickej sieti je 230 voltov a frekvencia 50 Hz. Rozdiel je v zástrčkách, ktoré sa v Anglicku používajú, preto je potrebné používať adaptéry. Ich cena je pohybuje od 1 GBP do cca 5 GBP za kus. Doporučujeme si pred nákupom overiť u predajcu, či vám zakúpená elektronika bude vo vašej krajine fungovať. Naša spoločnosť nenesie zodpovednosť za výrobky zakúpené v UK, ktoré vám nebudú vo vašej krajine fungovať.

..........

Je moja zásielka poistená? Ak áno, na akú výšku?

Áno, každá zásielka je poistená, pokiaľ neobsahuje zákázané položky, ktoré nie je možné poistiť, respektívne položky, ktoré sa prepravujú len na zodpovednosť zákazníka. Ich zoznam nájdete na viacerých miestach našich stánok, napríklad i tu.

Výška poistenia závisí od toho, kde sa zásielka nachádza v momente škodovej udalosti.
• Pokiaľ je zásielka na ceste na vašu virtuálnu adresu a príde napríklad k jej strate alebo poškodeniu, poistnú udalosť rieši zákazník priamo s predajcom.
• Pokiaľ sa zásielka nachádza na vašej virtuálnej adrese v našom sklade, je poistená do výšky 250 GBP proti strate a poškodeniu.
• Pokiaľ už zásielka opustila nás sklad a je na ceste k vám domov, výška poistenia závisí od dopravcu, ktorého ste si vybrali. Presné údaje sú k dispozícii v našich Obchodných podmienkach.

..........

Je moja virtuálna adresa skutočnou adresou alebo je to P.O.Box?

Ano, je to skutočná, legitímna adresa, nie je to P.O.Box.

..........


Copyright 2007 - 2017 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.