Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
Prihlásenie | Registrácia
V Anglicku je 7:55am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Náhodne vybrané otázkyKde si môžem overiť cenu dopravy ešte předtím, ako si niečo objednám?

Na našej kalkulačke poštovného.

..........

Chcel by som moju zásielku vrátiť späť do e-shopu. Ako mám postupovať?

Kontaktujte odosielateľa zásielky a zistite si podmienky, za akých je možné zásielku vrátiť. Následne kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo emailom, s číslom zásielky, ktorú si želáte vrátiť. Pokiaľ vám odosielateľ vystavil referenčné číslo na vrátenie zásielky, oznámte nám ho. Toto číslo musí byť súčasťou zásielky, keď sa bude vracať.
Niektorý predajcovia vám môžu rovno vystaviť dokumenty, ktoré musia byť súčasťou zásielky. Pošlite nám ich. Pokiaľ je poštovné k predajcovi zdarma, zaplatíte nám len poplatok za vrátenie zásielky – 4.90 GBP za každý kus.
Pokiaľ je potrebné uhradiť poštovné, do 24 hodín po vznesení vašej požiadavky vám oznámime sumu za poštovné a spolu s poplatkom za vrátenie je potrebné nám túto sumu uhradiť. Následne bude zásielka odoslaná predajcovi.

..........

Odosielate zásielky každý deň?

S vynimkou dopravcu Dolphi Transport, ktorý odosiela zásielky jeden krát týždenne, všetci ostatní dopravcovia posielajú zásielky každý pracovný deň.

..........

Akým spôsobom vykonávate konsolidáciu zásielok?

Zmyslom konsolidácie je mať výslednú zásielku čo najmenších rozmerov a v čo najnižšom počte kusov. Preto bude konsolidácia vykonaná tak, že bude odstránený ZBYTOČNÝ VONKAJŠÍ obalový materiál za predpokladu, že to neovplyvni bezpečnosť položiek v zásielke, a položky budú vložené do niektorej z typizovaných krabíc. Ako ochranné prvky, ktorými vyplňujeme krabice, používame tzv Air pillow cushions – vzduchom plnené igelitové vankúšiky rozmerov 10x20 cm. Ich hmotnosť je prakticky nulová a vynikajúco chránia obsah krabice.

..........

Sú skutočne ceny výrobkov v Anglicku o toľko nižšie, aby sa mi oplatilo tam nakupovať?

Negarantujeme vám, že čokoľvek, čo si budete chcieť v Anglicku kúpiť, bude výrazne lacnejšie. Garantujeme vám však, že sortiment výrobkov v Anglicku je natoľko široký, že porovnávať s ním sa môžu snáď len USA.
Ceny v Anglicku tlačí dole obrovská konkurencia v každom segmente, takže je veľký predpoklad, že výrobok, ktorý si chcete kúpiť, môže byť v Anglicku lacnejší.

..........


Copyright 2007 - 2017 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.