Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 9:45am (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Nakupovanie v UKPrečo je nakupovanie v Anglicku tak výhodné?

Angličania sú blázni do nakupovania cez internet. Plných 79% internetových užívateľov nakupuje online, čoho dôsledkom je enormné množstvo e-shopov. Obrovská konkurencia tlačí ceny dole a znamená perfektný zákaznícky servis a neuveriteľne široký sortiment.

..........

Sú skutočne ceny výrobkov v Anglicku o toľko nižšie, aby sa mi oplatilo tam nakupovať?

Negarantujeme vám, že čokoľvek, čo si budete chcieť v Anglicku kúpiť, bude výrazne lacnejšie. Garantujeme vám však, že sortiment výrobkov v Anglicku je natoľko široký, že porovnávať s ním sa môžu snáď len USA.
Ceny v Anglicku tlačí dole obrovská konkurencia v každom segmente, takže je veľký predpoklad, že výrobok, ktorý si chcete kúpiť, môže byť v Anglicku lacnejší.

..........

Ako je to so zárukou v prípade, že sa mi výrobok pokazí?

Podľa smernice EU 1999/44/EC musia všetky členské krajiny EU umožniť zákazníkom podať reklamáciu na chybný alebo pokazený výrobok minimálne počas doby 2 rokov od dátumu predaja výrobku. Podľa anglických zákonov, presnejšie podľa Sale of Goods Act 1979 (as amended) je doba, počas ktorej môžete podať reklamáciu na chybný alebo pokazený výrobok 6 rokov. V Škotsku je to 5 rokov.

Neznamená to však, že záruka v UK je 6 rokov. V skutočnosti je vo väčšine prípadov záruka od výrobcu 12 mesiacov, ak však počas lehoty 6 rokov dokážete, že výrobok bol v čase predaja chybný, môžete s reklamáciou uspieť. Problematika záruky je zložitejšia a komplexnejšia, ako sa na prvý pohľad môže zdať, preto doporučujeme informovať sa v príslušných organizáciach, napríklad OFT. Nič z vyššie uvedeného nie je myslené a nemalo by byť použité ako právna rada. Je to len názor prevádzkovatelľa týchto stránok.

..........

Bude mi elektronika zakúpená v UK fungovať?

Elektrické napätie v anglickej sieti je 230 voltov a frekvencia 50 Hz. Rozdiel je v zástrčkách, ktoré sa v Anglicku používajú, preto je potrebné používať adaptéry. Ich cena je pohybuje od 1 GBP do cca 5 GBP za kus. Doporučujeme si pred nákupom overiť u predajcu, či vám zakúpená elektronika bude vo vašej krajine fungovať. Naša spoločnosť nenesie zodpovednosť za výrobky zakúpené v UK, ktoré vám nebudú vo vašej krajine fungovať.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt