Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 10:18am (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Prijatie zásielky na skladV aké dni a v akých časoch prijímate balíky?

Výlučne pondelok až piatok medzi 9 am a 5 pm. Ak sa kuriér pokúsi doručiť balík v iné dni alebo hodiny, balík nebude mať kto prevziať. V prípade, že kuriér doručí balík na inú adresu, alebo ho nechá u niekoho, kto nie je našim zamestanancom, za takýto balík nenesieme zodpovednosť.

..........

Aké telefónne číslo mám uviesť, ak je potrebné ho vyplniť pri objednávke?

Uvádzajte prosím číslo +44 845 468 4197. Dovolať sa k nám dá len v čase pondelok až piatok medzi 9 am až 5:30 pm. Upozorňujeme ale, že sme schopní zodpovedať len otázky týkajúce sa doručenia balíka, nie objednávky samotnej. Predajcovia niekedy potrebujú telefónne číslo pre prípad, že by bola nejaká nezrovnalosť v objednávke. Zvážte preto, aké telefónne číslo uvediete.

..........

Je možné si nechať doručiť balík na virtuálnu adresu od akéhokoľvek predajcu?

Momentálne sme si vedomý problémov s doručením len z e-shopu H&M. Naša adresa je tzv. business adresa a niektoré e-shopy majú v doručovacích podmienkach uvedené, že na takéto adresy nedoručujú. Naštastie je však takýchto e-shopov veľmi málo. Pokiaľ sa vám podarý úspešne dokončiť objednávku a e-shop vás neinformuje o jej zrušení, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že objednávka k nám dorazí.

..........

Ako dlho trvá, než sa balík doručený na moju virtuálnu adresu objaví v mojom účte?

Balíky sa zadávajú do našeho systému v ten istý deň, ako sú k nám doručené. Výnimkou môže byť, ak je balík doručený tesne pred koncom pracovnej doby, alebo ak balík nie je možné identifikovať, pretože je uvedená neuplná adresa, tzn. chýba meno príjemcu a jeho číslo.

..........

Podľa sledovacieho čísla bol balík na moju virtuálnu adresu doručený, ani po 24 hodinách ho však nemám v mojom účte. Prečo?

Dôvodov môže byť viac. Adresa na balíku je neúplná, takže nevieme komu balík patrí. V takom prípade je balík medzi neidentifikovateľnými balíkmi a vy ho vidíte po prihlásení sa do vašeho účtu. Ak ste si istý, že patrí vám, môžete požiadať o jeho priradenie vyplnením jednoduchého formuláru.

Ďaľším dôvodom môže byť, že balík nebol doručený na našu adresu. Kuriéri si častokrát snažia uľahčiť život a ak nás nezastihnú, pretože prídu mimo našu otváraciu dobu, nechajú balík napríklad u susedov, čo v našom prípade znamená niektorá z iných firiem, sídliacich na rovnakoej adrese ako my. Pokiaľ podľa sledovacieho čísla viete meno človeka, kto balík prevzal, môžeme sa pokúsiť ho vypátrať, avšak toto nevieme zaručiť.

..........

Aké typy balíkov ste schopni prijať na mojej virtuálnej adrese?

Zjednodušene sa dá povedať čokoľvek. Od malej obálky až po paletu. Problém však môže nastať pri preposlaní z vašej virtuálnej adresy k vám domov. Nie každý kuriér je schopný od nás prevziať akýkoľvek balík. Všeobecne platí, že čokoľvek si od predajcu objednáte, by malo byť zabalené v kartónovej krabici. Pri medzinárodnej preprave platia iné pravidlá ako pri vnútrozemnej, takže sa môže stať, že to, čo je jeden kuriér schopný doručiť v rámci UK, už nemusí byť schopný doručiť v rámci Európy.

Doporučujeme využiť našu kalkulačku poštovného aby ste si urobili predstavu o cene poštovného za váš balík, hlavne ak by mal mať atypické rozmery.

..........

Je možné si k vám nechať zaslať listové zásielky alebo časopisy?

Je nám ľúto, toto nie je možné. Akákoľvek listová zásielka alebo časopis, ktorý by na vašu virtuálnu adresu prišiel, bude scartovaný.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt