Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 3:20pm (sme otvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Kontrola nákupovPre koho je určená služba Kontrola nákupov?

Pre každého, kto chce mať istotu, že jeho zásielka dorazila na jeho virtuálnu adresu v poriadku a bez poškodenia.

..........

Ako môžem požiadať o službu Kontrola nákupov?

O túto službu požiadate vo svojom účte. Stačí kliknúť na odkaz Kontrola nákupov v menu pod Špeciálnymi službami a nasledovať inštrukcie. V prvom kroku je potrebné vybrať si balík, ktorý si želáte skontrolovať, v druhom kroku nám zašlete zoznam položiek, ktoré by sa v balíku mali nachádzať, a v treťom kroku môžete použiť zľavový kód, pokiaľ vám bol pridelený.

..........

Akceptujete požiadavku na kontrolu nákupov i emailom alebo telefonicky?

Nie. O túto službu je možné požiadať výlučne cez váš účet. Všetky požiadavky, ktoré prídu emailom alebo telefonicky, budú odmietnuté a budete odkázaní na vytvorenie požiadavky cez váš účet.

..........

Je služba Kontrola nákupov spoplatnená? Ak áno, koľko táto služba stojí?

Áno, služba Kontrola nákupov je spoplatnená, a to nasledovne: Poplatok za kontrolu každého jedného balíka je 4.90 GBP vrátane DPH pri maximálne 10 položiek. Kontrola každej nasledujúcej položky je spoplatnená sumou 0.49 GBP vrátane DPH. Nezáleží na tom, či sa jedná o unikátnu položku alebo o napríklad 50 ks rovnakej položky. Poplatok sa účtuje za každý fyzicky skontrolovaný kus. To znamená, ak váš balík obsahuje jednu položku, za kontrolu zaplatíte 4.90 GBP vrátane DPH. Ak váš balík obsahuje 15 položiek, za kontrolu zaplatíte 15x0.49=7.35 GBP vrátane DPH. Suma 4.90 GBP vrátane DPH je minimum, ktoré si za každý jeden balík účtujeme.

Ak si napríklad necháte naraz skontrolovať dva balíky a jeden obsahuje jednu položku a druhý 15 položiek, za prvý balík zaplatíte 4.90 GBP a za druhý 15x0.49=7.35 GBP. Platí teda, že počet položiek v balíkov sa nesčítava.

..........

Môj balík obsahuje dvadsať kusov identickej položky. Budem platiť za kontrolu dvadsiatich kusov alebo jedného kusu?

Budete platiť za každý jeden kus, ktorý balík obsahuje, bez ohľadu na to, či sa jedná o dvadsať rôznych kusov alebo o dvadsať identických kusov. Je to z dôdovu, že kontrolujeme každý kus, ktorý sa v balíku nachádza, jednak na poškodenie a jednak, či ten príslušný kus je presne to, čo ste si objednali, a teda je úplne bezpredmetné, či sa jedná o identické položky alebo rôzne položky.

..........

Ako dlho trvá kontrola nákupov?

Kontrola zvyčajne netrvá dlhšie ako 24 hodín, tzn. jeden pracovný deň. Pokiaľ požiadate o kontrolu napríklad v piatok poobede, je pravdepodobné, že kontrola bude vykonaná až v pondelok v priebehu dňa. V sobotu a v nedeľu sme zatvorení a s balíkmi sa nijakým spôsobom nemanipuluje.

..........

Požiadal som o kontrolu nákupov, rozmyslel som si to však a chcel by som túto kontrolu zrušiť. Ako?

Zrušiť túto požiadavku je možné vo vašom účte. U príslušného balíka, u ktorého chcete zrušiť túto požiadavku stačí kliknúť na červený krížik. Upozorňujeme, že zrušiť túto požiadavku je možné len pokiaľ je u príslušného balíka uvedený stav - "čaká na kontrolu". Ako náhle balík začneme kontrolovať, stav balíka sa zmení na "kontroluje sa" a túto požiadavku už nie je možné zrušiť.

..........

Čo presne sa od vás dozviem, keď požiadam o službu Kontrola nákupov?

Pri zadávaní požiadavky na túto službu je potrebné zaslať nám zoznam položiek, ktoré by mal balík obsahovať. Ak nám teda zašlete zoznam, ktorý bude obsahovať podrobné údaje o kontrolovaných položkách, budeme sa snažiť skontrolovať všetky položky presne podľa vašeho zoznamu. To znamená, ak napríklad bude váš balík obsahovať tričko a v zozname nám uvediete veľkosť trička, farbu, kód trička a fotografiu, my vám v správe o vykonaní kontrolu uvedieme, či to tričko v balíku je presne to, ktoré je uvedené v zozname podľa vami dodaných údajov. Ďalej sa od nás dozviete, či položky, ktoré sa nachádzajú v balíku, nie sú viditeľne poškodené. To znamená, či nie sú poškodené spôsobom, ktorý je možné rozpoznať voľným okom. Upozorňujeme, že nekontrolujeme funkčnosť položiek, to znamená, ak sa napríklad jedná o elektroniku, nekontrolujeme jej funkčnosť zapojením do elektrickej siete. Rovnako nie sme schopní skontrolovať skryté vady a defekty, to znamená také, ktoré nie je možné odhaliť voľným okom.

..........

Požiadal som o službu Kontrola nákupov u môjho balíka a tento balík si teraz nemôžem nechať preposlať. Prečo?

Každý balík je počas doby, keď prebieha kontrola, blokovaný, to znamená nie je možné si ho nechať preposlať.

..........

Obdržal som od vás zľavový kód na službu Kontrola nákupov. Ako ho mám uplatniť?

Uplatniť ho môžete pri zadávaní požiadavky na túto službu v kroku číslo 3.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt