Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 5:51pm (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt
Vrátenie nákupov do e-shopuChcel by som moju zásielku vrátiť späť do e-shopu. Ako mám postupovať?

Kontaktujte odosielateľa zásielky a zistite si podmienky, za akých je možné zásielku vrátiť. Následne kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo emailom, s číslom zásielky, ktorú si želáte vrátiť. Pokiaľ vám odosielateľ vystavil referenčné číslo na vrátenie zásielky, oznámte nám ho. Toto číslo musí byť súčasťou zásielky, keď sa bude vracať.
Niektorý predajcovia vám môžu rovno vystaviť dokumenty, ktoré musia byť súčasťou zásielky. Pošlite nám ich. Pokiaľ je poštovné k predajcovi zdarma, zaplatíte nám len poplatok za vrátenie zásielky – 4.90 GBP za každý kus.
Pokiaľ je potrebné uhradiť poštovné, do 24 hodín po vznesení vašej požiadavky vám oznámime sumu za poštovné a spolu s poplatkom za vrátenie je potrebné nám túto sumu uhradiť. Následne bude zásielka odoslaná predajcovi.

..........

Je možné vrátiť do e-shopu zásielku, ktorú už obdržal príjemca na jeho domácej adrese?

My takúto službu neposkytujeme. Sme schopní vrátiť len zásielky, ktoré sa nachádzajú u nás v sklade. Vrátenie takejto zásielky si musíte zaranžovať sami.

..........

Je služba Vrátenie zásielky do e-shopu spoplatnená? Ak áno, ako?

Áno, je to spoplatnená služba. Za každý fyzicky vrátený kus si účtujeme 4.90 GBP + poštovné, ak je potrebné ho hradiť. Ak vám predajca zaslal napríklad jednu objednávku v troch krabiciach a vy sa rozhodnete túto objednávku vrátiť, zaplatíte nám poplatok 3x4.90 GBP + poštovné, ak je ptrebné ho hradiť.

..........

Môžem si vybaviť vrátenie zásielky do e-shopu sám, aby som ušetril váš poplatok za vrátenie?

Áno môžete. Pokiaľ si všetko vybavíte sám a jediné, čo bude našou úlohou, je odovzdať zásielku kuriérovi, ktorý si pre ňu príde, nebudeme si účtovať žiadny poplatok. Je však potřebné, aby ste nám oznámili aspoň 24 hodín vopred, ktorý balík sa bude vracať a kedy si pre neho kuriér príde. Sme otvorení pondelok až piatok medzi 9 am až 5:30 pm.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt