Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 6:42pm (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Kontrola nákupovJe služba Kontrola nákupov spoplatnená? Ak áno, koľko táto služba stojí?

Áno, služba Kontrola nákupov je spoplatnená, a to nasledovne: Poplatok za kontrolu každého jedného balíka je 4.90 GBP vrátane DPH pri maximálne 10 položiek. Kontrola každej nasledujúcej položky je spoplatnená sumou 0.49 GBP vrátane DPH. Nezáleží na tom, či sa jedná o unikátnu položku alebo o napríklad 50 ks rovnakej položky. Poplatok sa účtuje za každý fyzicky skontrolovaný kus. To znamená, ak váš balík obsahuje jednu položku, za kontrolu zaplatíte 4.90 GBP vrátane DPH. Ak váš balík obsahuje 15 položiek, za kontrolu zaplatíte 15x0.49=7.35 GBP vrátane DPH. Suma 4.90 GBP vrátane DPH je minimum, ktoré si za každý jeden balík účtujeme.

Ak si napríklad necháte naraz skontrolovať dva balíky a jeden obsahuje jednu položku a druhý 15 položiek, za prvý balík zaplatíte 4.90 GBP a za druhý 15x0.49=7.35 GBP. Platí teda, že počet položiek v balíkov sa nesčítava.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt