Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 5:37pm (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Kontrola nákupovČo presne sa od vás dozviem, keď požiadam o službu Kontrola nákupov?

Pri zadávaní požiadavky na túto službu je potrebné zaslať nám zoznam položiek, ktoré by mal balík obsahovať. Ak nám teda zašlete zoznam, ktorý bude obsahovať podrobné údaje o kontrolovaných položkách, budeme sa snažiť skontrolovať všetky položky presne podľa vašeho zoznamu. To znamená, ak napríklad bude váš balík obsahovať tričko a v zozname nám uvediete veľkosť trička, farbu, kód trička a fotografiu, my vám v správe o vykonaní kontrolu uvedieme, či to tričko v balíku je presne to, ktoré je uvedené v zozname podľa vami dodaných údajov. Ďalej sa od nás dozviete, či položky, ktoré sa nachádzajú v balíku, nie sú viditeľne poškodené. To znamená, či nie sú poškodené spôsobom, ktorý je možné rozpoznať voľným okom. Upozorňujeme, že nekontrolujeme funkčnosť položiek, to znamená, ak sa napríklad jedná o elektroniku, nekontrolujeme jej funkčnosť zapojením do elektrickej siete. Rovnako nie sme schopní skontrolovať skryté vady a defekty, to znamená také, ktoré nie je možné odhaliť voľným okom.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt