Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 6:41pm (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Poistenie zásielokMoja zásielka, ktorú si nechávam od vás zaslať domov cez DHL, sa skladá z dvoch balíkov. Jeden balík má hodnotu 400 GBP a druhý má hodnotu 30 GBP. Nechal som si teda celú zásielku poistiť na 500 GBP. Je celá moja zásielka poistená na 500 GBP?

Vo vašom prípade sa hodnota, na ktorú sú jednotlivé balíky poistené, počíta takto:

Celková výška pripoistenia, ktorý ste si zjednal – 500 GBP sa podeli počtom balíkov v zásielke a každý balík teda bude poistený na 250 GBP. Prvý balík teda nebude poistený na celkovú hodnotu, druhý bude zbytočne prepoistený. Čo doporučujeme v takomto prípade urobiť je, nechať si oba balíky zaslať samostatne, balík v hodnote 400 GBP pripoistiť na 500 GBP a druhý balík bude automaticky poistený na 50 GBP zdarma. V cene za dopravu ani poistenie nebude žiadny rozdiel a oba balíky budú poistené do plnej výšky.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt