Čo je u nás nové? - aktualizované 23.2.2021

Používate Internet Explorer 6 alebo 7. Doporučujeme update na verziu Internet Explorer 9 alebo novšiu. Táto verzia vám umožní využívať naše stránky bez obmedzení a ponúkne vám bezpečnejšiu a lepšiu skúsenosť.

Úvod
PRIHLÁSENIE | REGISTRÁCIA
V Anglicku je 6:52am (sme zatvorení)
Nasleduj nás naFacebook | Kontakt


Odoslanie zásielkyCez akých kuriérov mi doručíte moju zásielku?

Spolupracujeme s niekoľkými dopravcami. To, cez ktorého dopravcu si necháte zásielku doručiť, je len na vás.
• Na ľahké zásielky do 2 kg a do súčtu všetkých troch strán zásielky do 90 cm je možné použiť Royal Mail - anglickú poštu. Výhodou je odosielanie zásielok každý deň a veľmi nízke ceny v porovnaní s kuriérmi. Nevýhodou je poistenie len do 20 GBP, nemožnosť si zásielku pripoistiť a nemožnosť sledovať cestu zásielky.
• Pokiaľ je vaša zásielka ťažšia ako 2 kg a cena dopravy je pre vás veľmi dôležitá, Dolphi Transport je tá správna voľba. Ide o nízkonákladového dopravcu medzi Anglickom a Českou republikou a Slovenskom. Zásielku vám domov doručí spoločnosť Toptrans. Dolphi Transport nemá žiadne váhové ani rozmerové limity a zásielky je možné sledovať na celej trase dopravy. Nevýhodou je odosielanie zásielok z Anglicka jeden krát týždenne. Poistenie zásielok je do 500 GBP bez možnosti pripoistenia na vyššiu sumu.
• Kuriérske firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patria medzi najznámejšie firmy v celosvetovou meradle. U všetkých je možnosť odoslať zásielky každý deň a možnosť sledovania na celej trase je samozrejmosťou. Nevýhodou je poistenie od 50 do 100 GBP a vyššie ceny.
• Na paletové zásielky používame spoločnosť Redhead International. Výhodou je zasielanie každý deň a možnosť sledovania zásielky, nevýhodou je poistenie do 50 GBP. Pripoistenie je možné do 1000 GBP.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všetky práva vyhradené.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt